MUR20020CTR Navitas Semiconductor
mur20005ct.pdf
Виробник: Navitas Semiconductor
MUR20020CTR
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MODULE GP 200V 100A 2TOWER, Packaging: Bulk, Package / Case: Twin Tower, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 75 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Anode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A, Supplier Device Package: Twin Tower, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 50 V.
Інші пропозиції MUR20020CTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUR20020CTR Виробник : MOTOROLA mur20005ct.pdf
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
MUR20020CTR Виробник : GeneSiC Semiconductor mur20005ct.pdf Description: DIODE MODULE GP 200V 100A 2TOWER
Packaging: Bulk
Package / Case: Twin Tower
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 75 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Anode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A
Supplier Device Package: Twin Tower
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 50 V
товару немає в наявності
MUR20020CTR MUR20020CTR Виробник : GeneSiC Semiconductor mur20020ctr-3482794.pdf Diode Modules 200V 200A Super Fast Recovery