MURH10060 Navitas Semiconductor
murh10040.pdf
Виробник: Navitas Semiconductor
MURH10060
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 600V 100A D-67, Packaging: Bulk, Package / Case: D-67, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 110 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 100A, Supplier Device Package: D-67, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 600 V.
Інші пропозиції MURH10060
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MURH10060 MURH10060 Виробник : GeneSiC Semiconductor 11murh10040_thru_murh10060r.pdf Rectifier Diode Switching Si 600V 100A 110ns 2-Pin(2+Tab) Case D-67
товару немає в наявності
MURH10060 MURH10060 Виробник : GeneSiC Semiconductor murh10040.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V 100A D-67
Packaging: Bulk
Package / Case: D-67
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 110 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 100A
Supplier Device Package: D-67
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 600 V