MUX36D04IPW
MUX36D04IPW Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04
Виробник: Texas Instruments
Analog Multiplexer Dual 4:1 16-Pin TSSOP Tube
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MUX DUAL 4:1 170OHM 16TSSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 170Ohm, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 0.3pC, Crosstalk: -96dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 4.3pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 400pA, Number of Circuits: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUX36D04IPW MUX36D04IPW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 4:1 A 595-MUX36D04IPWR
на замовлення 253 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MUX36D04IPW MUX36D04IPW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Description: IC MUX DUAL 4:1 170OHM 16TSSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 4.3pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 400pA
Number of Circuits: 2
MUX36D04IPW MUX36D04IPW Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Analog Multiplexer Dual 4:1 16-Pin TSSOP Tube
товару немає в наявності