MUX36D04IPWR
MUX36D04IPWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04
Виробник: Texas Instruments
Description: IC MUX DUAL 4:1 170OHM 16TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 4.3pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 400pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: IC MUX DUAL 4:1 170OHM 16TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 170Ohm, Supplier Device Package: 16-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 0.3pC, Crosstalk: -96dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 4.3pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 400pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUX36D04IPWR MUX36D04IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Description: IC MUX DUAL 4:1 170OHM 16TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Кількість Ціна
MUX36D04IPWR MUX36D04IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 4:1 A 595-MUX36D04IPW
MUX36D04IPWR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Category: Analog multiplexers and switches
Description: IC: analog switch; multiplexer; 4: 1; Ch: 2; TSSOP16; 10÷36VDC
Type of integrated circuit: analog switch
Kind of integrated circuit: multiplexer
Case: TSSOP16
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Supply voltage: 10...36V DC
Number of channels: 2
Kind of package: reel; tape
Resistance: 250Ω