MUX36D08IPWR
MUX36D08IPWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08
Виробник: Texas Instruments
Analog Multiplexer Dual 8:1 28-Pin TSSOP T/R
на замовлення 404 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MUX DUAL 8:1 170OHM 28TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 170Ohm, Supplier Device Package: 28-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Charge Injection: 0.31pC, Crosstalk: -100dB @ 1MHz, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 78ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 7.5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUX36D08IPWR MUX36D08IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Description: IC MUX DUAL 8:1 170OHM 28TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 28-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 0.31pC
Crosstalk: -100dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 78ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3pF, 7.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
на замовлення 1353 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 0.31pC
Crosstalk: -100dB @ 1MHz
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
MUX36D08IPWR MUX36D08IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Multiplexer Switch ICs 1pA on-state leakage current 36V 8:1 2 A A 595-MUX36D08IPW
на замовлення 18 шт:
MUX36D08IPWR MUX36D08IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Analog Multiplexer Dual 8:1 28-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Crosstalk: -100dB @ 1MHz