MUX36D08IRSNR
MUX36D08IRSNR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08
Виробник: Texas Instruments
Description: IC MUX DUAL 8:1 170OHM 32QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 32-WFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 32-QFN (4x4)
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 78ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.1pF, 6.4pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
на замовлення 2237 шт:
Написати відгук
Description: IC MUX DUAL 8:1 170OHM 32QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-WFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, On-State Resistance (Max): 170Ohm, Supplier Device Package: 32-QFN (4x4), Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V, Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 78ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.1pF, 6.4pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUX36D08IRSNR MUX36D08IRSNR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Multiplexer Switch ICs 1pA on-state leakage current 36V 8:1 2
Кількість Ціна
MUX36D08IRSNR MUX36D08IRSNR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d08 Description: IC MUX DUAL 8:1 170OHM 32QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount