MUX36S08IPW
MUX36S08IPW Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin TSSOP Tube
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Analog multiplexers and switches, Description: IC: analog switch; multiplexer; 8: 1; Ch: 1; TSSOP16; 10÷36VDC; tube, Type of integrated circuit: analog switch, Kind of integrated circuit: multiplexer, Case: TSSOP16, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Supply voltage: 10...36V DC, Number of channels: 1, Kind of package: tube, Resistance: 250Ω, Voltage supply range: ± 5...18V DC, Quantity in set/package: 90pcs., Output configuration: 8:1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUX36S08IPW MUX36S08IPW Виробник : Texas Instruments Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 8:1 A 595-MUX36S08IPWR
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MUX36S08IPW MUX36S08IPW Виробник : Texas Instruments Description: IC MUX 8:1 LOCAP CMOS 16TSSOP
MUX36S08IPW MUX36S08IPW Виробник : Texas Instruments Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin TSSOP Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MUX36S08IPW Виробник : TEXAS INSTRUMENTS Category: Analog multiplexers and switches
Description: IC: analog switch; multiplexer; 8: 1; Ch: 1; TSSOP16; 10÷36VDC; tube
Type of integrated circuit: analog switch
Kind of integrated circuit: multiplexer
Case: TSSOP16
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Supply voltage: 10...36V DC
Number of channels: 1
Kind of package: tube
Resistance: 250Ω