MUX36S08IPWR
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04
Код товару: 176949
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Ключі інтелектуальні, мультиплексори аналогові
Ціна
MUX36S08IPWR MUX36S08IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Description: IC MUX 8:1 170OHM 16TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 170Ohm
Supplier Device Package: 16-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V
Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 7.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
MUX36S08IPWR MUX36S08IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin TSSOP T/R
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Charge Injection: 0.3pC
Crosstalk: -96dB @ 1MHz
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
MUX36S08IPWR MUX36S08IPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmux36d04 Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 8:1 A 595-MUX36S08IPW
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності