MUX36S08IRUMR Texas Instruments
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEXAS INSTRUMENTS - MUX36S08IRUMR - Analoger Multiplexer/Demultiplexer, 8:1, 1 Schaltung, 200 Ohm, ± 5V bis ± 18V, 10V-36V, WQFN-16, tariffCode: 85423990, IC-Funktion: Analoger Multiplexer, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, Versorgungsspannung: ± 5V bis ± 18V, 10V bis 36V, Einschaltwiderstand, max.: 200ohm, Einschaltwiderstand, typ.: 125ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, IC-Gehäuse / Bauform: WQFN, MSL: MSL 2 - 1 Jahr, usEccn: EAR99, Anzahl der Kanäle: 1Kanäle, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Multiplexer/Demultiplexer-Konfiguration: 8:1, Schalterkonfiguration: -, euEccn: NLR, Stromversorgung: Einfache & zweifache Spannungsversorgung, Anzahl der Pins: 16Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Anzahl der Schaltkreise: 1Schaltkreis(e), Schnittstellen: -, Durchlasswiderstand, max.: 200ohm, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: IC MUX 8:1 170OHM 16WQFNPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: 16-WQFN Exposed Pad Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40°C ~ 125°C On-State Resistance (Max): 170Ohm Supplier Device Package: 16-WQFN (4x4) Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V Charge Injection: 0.3pC Crosstalk: -96dB @ 1MHz Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1 Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 7.5pF Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA Part Status: Active Number of Circuits: 1 |
на замовлення 9000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Analog Multiplexer Single 8:1 16-Pin WQFN EP T/R |
на замовлення 2007 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Multiplexer Switch ICs 1-pA on-state leakag e current 36-V 8:1 |
Description: IC MUX 8:1 170OHM 16WQFNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 16-WQFN Exposed Pad Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40°C ~ 125°C On-State Resistance (Max): 170Ohm Supplier Device Package: 16-WQFN (4x4) Voltage - Supply, Single (V+): 10V ~ 36V Voltage - Supply, Dual (V±): ±5V ~ 18V Charge Injection: 0.3pC Crosstalk: -96dB @ 1MHz Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1 Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2.4Ohm Switch Time (Ton, Toff) (Max): 136ns, 75ns Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 2.4pF, 7.5pF Current - Leakage (IS(off)) (Max): 40pA Part Status: Active Number of Circuits: 1 |