MVLT40-1200
MVLT40-1200 EOS POWER
mvlt40-datasheet.pdf
Виробник: EOS POWER
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 8A 40W Medical
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Open Frame Power Supplies, Description: Power supply: switching; AC/DC,open; OUT: 1; 82%; 8A; 5V, Application: medical applications, Electrical connection: terminal block, Type of power supply: switching, Number of outputs: 1, Output voltage: 5V, Maximum output current: 8A, Efficiency: 82%, Kind of power supply: AC/DC; open.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVLT40-1200 MVLT40-1200 Виробник : EOS POWER mvlt40-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 8A 40W Medical
на замовлення 5 шт:
MVLT40-1200 Виробник : BEL Category: Open Frame Power Supplies
Description: Power supply: switching; AC/DC,open; OUT: 1; 82%; 8A; 5V
Application: medical applications
Electrical connection: terminal block
Type of power supply: switching
Number of outputs: 1
Output voltage: 5V
Maximum output current: 8A
Efficiency: 82%