Продукція > PHOENIX CONTACT > MVSTBR2.55-ST-5.08
MVSTBR2.55-ST-5.08
MVSTBR2.55-ST-5.08 Phoenix Contact
phoenixcontact1792278en.pdf
Виробник: Phoenix Contact
Conn Terminal Block F 5 POS 5.08mm Screw ST Cable Mount 12A Cardboard
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVSTBR2.55-ST-5.08 MVSTBR2.55-ST-5.08 Виробник : Phoenix Contact phoenixcontact1792278en.pdf Conn Terminal Block F 5 POS 5.08mm Screw ST Cable Mount 12A Cardboard