MW170KB1203F01
MW170KB1203F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MW170KB_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 14W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.30" L x 1.81" W x 1.26" H (84.6mm x 46.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level IV
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 14 W
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 14W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.30" L x 1.81" W x 1.26" H (84.6mm x 46.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level IV, Current - Output (Max): 1.2A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 14 W.
Інші пропозиції MW170KB1203F01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MW170KB1203F01 MW170KB_DS.pdf
на замовлення 218 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
MW170KB1203F01 MW170KB1203F01 Виробник : SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands MW170KB_DS.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 14W
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cULus
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level IV
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Power (Watts): 14 W