MW170KB2403B01
MW170KB2403B01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MW170KB_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.30" L x 1.81" W x 1.26" H (84.6mm x 46.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level IV
Current - Output (Max): 630mA
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 15 W
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.30" L x 1.81" W x 1.26" H (84.6mm x 46.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level IV, Current - Output (Max): 630mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 15 W.
Інші пропозиції MW170KB2403B01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MW170KB2403B01 MW170KB_DS.pdf
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
MW170KB2403B01 MW170KB2403B01 Виробник : SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands MW170KB_DS.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Packaging: Box
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level IV
Current - Output (Max): 630mA
Region Utilized: North America
Power (Watts): 15 W