MWLC550-1015
MWLC550-1015 Bel Power Solutions
ds-BPS-MWLC550-series.pdf
Виробник: Bel Power Solutions
Description: AC/DC CONVERTER 15V 200W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W (500W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 13.33 A
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 200W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W (500W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 13.33 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MWLC550-1015 MWLC550-1015 Виробник : Bel Power Solutions mwlc550_datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 13.33(Conduction)A/7.33(Convection)A/33.33(Forced Air)A 550W 6-Pin