Продукція > EOS POWER > MWLT450-1004
MWLT450-1004 EOS Power
mwlt450med.pdf
Виробник: EOS Power
Description: MEDICAL 450W U-CHANNEL AC/DC 48V
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 6.25(Convection)A/9.37(Forced Air)A 500W Medical 17-Pin.
Інші пропозиції MWLT450-1004
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MWLT450-1004 MWLT450-1004 Виробник : EOS Power mwlt450med.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 6.25(Convection)A/9.37(Forced Air)A 500W Medical 17-Pin