MX1.5KE10CA
MX1.5KE10CA Microchip Technology
rf01008_re.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Bi-Dir 8.55V 1.5KW 2-Pin Case 1 Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: CASE-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MX1.5KE10CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: CASE-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)