MX1.5KE110CA
MX1.5KE110CA Microchip Technology
5429459-m1-5ke-pdf.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Bi-Dir 94V 1.5KW 2-Pin Case 1 Bag
Написати відгук
Description: TVS DIODE 94VWM 152VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V, Supplier Device Package: CASE-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 105V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції MX1.5KE110CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V
Supplier Device Package: CASE-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 105V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)