MX23A26SF1
MX23A26SF1 JAE Electronics
Jae_31021_MX23A26SF1.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors 26P Socket Housing
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM, Features: Waterproof, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.173" (4.40mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX23A26SF1 MX23A26SF1 Виробник : Japan Aviation Electronics Ind sj037393.pdf Conn Housing RCP 26 POS 2.5mm Crimp ST Automotive
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
МХ23А26SF1 Виробник : JAE Electronics Automotive Connectors 26P Socket Housing Група товару: Слоти та крайові розніми Од. вим: шт
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MX23A26SF1 MX23A26SF1 Виробник : JAE Electronics Transportation_PG_V2.2.pdf Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
Features: Waterproof
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.173" (4.40mm)