MX553ABA106M250
MX553ABA106M250 Microchip Technology
mx553aba106m250.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRA LOW JITTER LVPECL CRYSTAL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-LLGA, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 106.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-LLGA
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 106.25 MHz