MX553BBA312M500
MX553BBA312M500 Microchip Technology
MX55-57-Low-Jitter-Crystal-Oscillator-DS20005972A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators Ultra-Low Jitter,312.5MHz,LVPECL,<200fs Phase Jitter
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 312.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX553BBA312M500 MX553BBA312M500 Виробник : Microchip Technology mx553bba312m500-967577.pdf Oscillator XO 312.5MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MX553BBA312M500 MX553BBA312M500 Виробник : Microchip Technology MX553BBA312M500.pdf Description: XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 312.5 MHz