MX553BBD156M250
MX553BBD156M250 Microchip Technology
MX553BBD156M250.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -45°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 95mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -45°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 95mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.