MX553BNR156M250-TR
MX553BNR156M250-TR Microchip Technology
MX55-57-Low-Jitter-Crystal-Oscillator-DS20005972A-1374963.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators Ultra-Low Jitter,156.25MHz,LVPECL,<200fs Phase Jitter
на замовлення 447 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX553BNR156M250-TR MX553BNR156M250-TR Виробник : Microchip Technology 30mx553bnr156m250.pdf Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD T/R
товару немає в наявності
MX553BNR156M250-TR MX553BNR156M250-TR Виробник : Microchip Technology MX553BNR156M250.pdf Description: XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 156.25 MHz