MX553EBF125M000
MX553EBF125M000 Microchip Technology
mx553ebf125m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX553EBF125M000 Виробник : Microchip Technology MX553EBF125M000.pdf Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL