MX555ABA25M0000
MX555ABA25M0000 Microchip Technology
42mx555aba25m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 25MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABA25M0000 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en580898 Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL