MX555ABA300M000
MX555ABA300M000 Microchip Technology
3mx555aba300m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 300MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABA300M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABA300M000.pdf Description: XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
товару немає в наявності
MX555ABA300M000 MX555ABA300M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABA300M000.pdf Standard Clock Oscillators 300MHz LVPECL