MX555ABA850M000
MX555ABA850M000 Microchip Technology
4mx555aba850m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 850MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABA850M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABA850M000.pdf Description: XTAL OSC XO 850.0000MHZ LVPECL
товару немає в наявності
MX555ABA850M000 MX555ABA850M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABA850M000.pdf Standard Clock Oscillators 850MHz LVPECL