MX555ABB100M000-TR
MX555ABB100M000-TR Microchip Technology
mx555abb100m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABB100M000-TR Виробник : Microchip Technology MX555ABB100M000.pdf Description: 100MHZ LVDS