MX555ABB100M000
MX555ABB100M000 Microchip Technology
mx555abb100m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABB100M000 MX555ABB100M000 Виробник : Microchip Technology mx555abb100m000.pdf Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
MX555ABB100M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABB100M000.pdf Description: OSC 100MHZ LVDS
товару немає в наявності
MX555ABB100M000 Виробник : Microchip Technology MX55_57_Low_Jitter_Crystal_Oscillator_DS20005972A-1374963.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz LVDS