MX555ABB500M000
MX555ABB500M000 Microchip Technology
5mx555abb500m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 500MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABB500M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABB500M000.pdf Description: XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD
товару немає в наявності
MX555ABB500M000 MX555ABB500M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABB500M000.pdf Standard Clock Oscillators 500MHz LVDS