MX555ABB50M0000
MX555ABB50M0000 Microchip Technology
mx555abb50m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 50MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABB50M0000 MX555ABB50M0000 Виробник : Microchip Technology mx555abb50m0000.pdf Oscillator XO 50MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
MX555ABB50M0000 Виробник : Microchip Technology MX555ABB50M0000.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD