MX555ABD100M000
MX555ABD100M000 Microchip Technology
4207407441722002mx555abd100m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABD100M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABD100M000.pdf Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD