MX555ABG300M000
MX555ABG300M000 Microchip Technology
7mx555abg300m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 300MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube