MX555ABG750M000
MX555ABG750M000 Microchip Technology
8mx555abg750m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 750MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABG750M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABG750M000.pdf Description: XTAL OSC XO 750.0000MHZ LVDS SMD
товару немає в наявності
MX555ABG750M000 MX555ABG750M000 Виробник : Microchip Technology MX555ABG750M000.pdf Standard Clock Oscillators 750MHz LVDS