MX555ABH25M0000
MX555ABH25M0000 Microchip Technology
MX55-57-Low-Jitter-Crystal-Oscillator-DS20005972.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators Ultra-Low Jitter,25MHz,LVCMOS,<200fs Phase Jitter
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 25MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ABH25M0000 MX555ABH25M0000 Виробник : Microchip Technology 17mx555abh25m0000.pdf Oscillator XO 25MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
MX555ABH25M0000 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en580901 Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS