MX555ANU100M000
MX555ANU100M000 Microchip Technology
mx555anu100m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX555ANU100M000 Виробник : Microchip Technology MX555ANU100M000-1220913.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz HCSL