MX573ABB106M250
MX573ABB106M250 Microchip Technology
MX573ABB106M250.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
на замовлення 759 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573ABB106M250 MX573ABB106M250 Виробник : Microchip Technology 9mx573abb106m250.pdf Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
MX573ABB106M250 MX573ABB106M250 Виробник : Microchip Technology MX573ABB106M250.pdf Standard Clock Oscillators 106.25MHz LVDS