MX573ABC212M500
MX573ABC212M500 Microchip Technology
10mx573abc212m500.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 212.5MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573ABC212M500 MX573ABC212M500 Виробник : Microchip Technology Standard Clock Oscillators 212.5MHz LVCMOS