MX573BBA312M500
MX573BBA312M500 Microchip Technology / Micrel
MX55_57_Low_Jitter_Crystal_Oscillator_DS20005972A-1374963.pdf
Виробник: Microchip Technology / Micrel
Standard Clock Oscillators Ultra-Low Jitter 312.5MHz LVPECL XO
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 312.5MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573BBA312M500 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en580916 Description: OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
MX573BBA312M500 MX573BBA312M500 Виробник : Microchip Technology 45mx573bba312m500.pdf Oscillator XO 312.5MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube