MX573BEB156M250-TR
MX573BEB156M250-TR Microchip Technology
beb156m250-ultra-low-jitter-156.25mhz-lvds-xo-ds20006882.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 156.25MHz ±25ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук