MX573DNR16M6666
MX573DNR16M6666 Microchip Technology
13mx573dnr16m6666.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 16.666666MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573DNR16M6666 MX573DNR16M6666 Виробник : Microchip Technology Standard Clock Oscillators 16.6666MHz LVPECL