MX573EBB125M000
MX573EBB125M000 Microchip Technology
MX573EBB125M000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573EBB125M000 MX573EBB125M000 Виробник : Microchip Technology mx573ebb125m000.pdf Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube