MX573EBH125M000
MX573EBH125M000 Microchip Technology
14mx573ebh125m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573EBH125M000 MX573EBH125M000 Виробник : Microchip Technology Standard Clock Oscillators 125MHz LVCMOS