MX573LBB148M500
MX573LBB148M500 Microchip Technology
mx573lbb148m500.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 148.5MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 90mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573LBB148M500 MX573LBB148M500 Виробник : Microchip Technology mx573lbb148m500.pdf Oscillator XO 148.5MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
товару немає в наявності
MX573LBB148M500 MX573LBB148M500 Виробник : Microchip Technology MX573LBB148M500.pdf Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 90mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 148.5 MHz