MX573NBA622M080
MX573NBA622M080 Microchip Technology
MX573NBA622M080.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 622.08 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
на замовлення 344 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 622.08 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573NBA622M080 Виробник : Microchip Technology 2mx573nba622m080.pdf Oscillator XO 622.08MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
на замовлення 86 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 344 шт:
Мінімальне замовлення: 25
на замовлення 86 шт:
MX573NBA622M080 MX573NBA622M080 Виробник : Microchip Technology MX573NBA622M080.pdf Description: XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 120mA
Part Status: Active
Frequency: 622.08 MHz