MX573NBB311M040 Microchip Technology
mx573nbb311m040.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 311.04MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX573NBB311M040 Виробник : Microchip Technology mx573nbb311m040.pdf Oscillator XO 311.04MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube