MX574BNR805M664
MX574BNR805M664 Microchip Technology
19mx574bnr805m664.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 805.664062MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
MX574BNR805M664 MX574BNR805M664 Виробник : Microchip Technology MX574BNR805M664.pdf Standard Clock Oscillators 805.664MHz LVPECL