MX574EBA840M000
MX574EBA840M000 Microchip Technology
20mx574eba840m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 840MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX574EBA840M000 Виробник : Microchip Technology MX574EBA840M000.pdf Description: XTAL OSC XO 840.0000MHZ LVPECL
товару немає в наявності
MX574EBA840M000 MX574EBA840M000 Виробник : Microchip Technology MX574EBA840M000.pdf Standard Clock Oscillators 840MHz LVPECL