MX574EBB120M000
MX574EBB120M000 Microchip Technology
21mx574ebb120m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 120MHz ±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LLGA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX574EBB120M000 Виробник : Microchip Technology MX574EBB120M000.pdf Description: XTAL OSC XO 120.0000MHZ LVDS SMD
товару немає в наявності
MX574EBB120M000 MX574EBB120M000 Виробник : Microchip Technology MX574EBB120M000.pdf Standard Clock Oscillators 120MHz LVDS