MX575ABA100M000-TR
MX575ABA100M000-TR Microchip Technology
47mx575aba100m000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX575ABA100M000-TR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en580925 Description: OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD