MX575ABA25M0000
MX575ABA25M0000 Microchip Technology
mx575aba25m0000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 25MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
MX575ABA25M0000 MX575ABA25M0000 Виробник : Microchip Technology mx575aba25m0000.pdf Oscillator XO 25MHz ±50ppm LVPECL 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube